Postup likvidace

Zkontaktování – nejprve je potřeba nás kontaktovat, což lze 3mi způsoby:
  1. naším formulářem pro likvidaci online díky kterému neutratíte ani korunu za telefon, jelikož po přečtení Vašeho vyplněného formuláře Vám zavoláme zpět, abychom se podrobněji domluvily na průběhu celé likvidace
  2. zavoláte nám Vy a to na telefonní číslo +420 603 579 994 a domluvíme se na postupu likvidace ihned
  3. stavíte se za námi osobně na adrese Piaristická 5, Moravská Třebová a domluvíme se na postupu likvidace ihned.

Nezapomeňte si připravit:

Velký technický průkaz a vozidlo, dále je potřeba prokázat, že jste majitelem vozidla, případně jste zmocněn s ním nakládat – tzn. průkaz totožnosti popřípadě plná moc.

Odtah vozidla k ekologické likvidaci – přijedeme na domluvené místo v domluvený čas a odtáhneme Vaše vozidlo k nám na provozovnu, kde ho následně ekologicky zlikvidujeme. Obdržíte od nás doklad o ekologické likvidaci vozidla.

Odhlášení vozidla na úřadě

K odhlášení vozidla z registru vozidel je třeba mít sebou náš Protokol o ekologické likvidaci, obě sundané SPZky a technický průkaz vozidla. Do něj Vám úředník zapíše, že vozidlo bylo vyřazeno z evidence.

V případě že máte registrované vozidlo na MÚ v Moravské Třebové a podepíšete nám plnou moc, zajistíme odhlášení vozidla za vás.

Zrušení pojistné smlouvy

V neposlední řadě je třeba informovat Vaší pojišťovnu. Zrušení smlouvy o povinném ručení na zlikvidovaném vozidle lze již k datu likvidace, tzn. k datu vystavení Protokolu. Tento úkon s vaši pomocí (podpisem) zařídíme za Vás.


Ceník

Ekologická likvidace vozidla ZDARMA
Vystavení protokolu o likvidaci ZDARMA
Odtah autovraku do 50 km ZDARMA
Doručení dokladů na Vámi určenou adresu ZDARMA
Odhlášení vozidla na MÚ v Moravské Třebové ZDARMA
Zrušení pojistné smlouvy ZDARMA


Za vozidlo Vám zaplatíme až 1 000 Kč.